02 березня 2014

"ПДР" - завдання №2 - "Декілька поворотів"


Вітаємо, любі читачі та гості нашого блогу!Ну, як вам наша нова серія завдань ПДР? Ви вже надихнулись з нами? Бо тепер ви можете надихатись просто дивлячись на дорогу, що в'ється в далечінь. 

А на разі, у нас новий знак ПДР


Це попереджувальний знак 1.3.1/1.3.2 «Декілька поворотів». - позначає ділянку дороги з двома і більше розташованими один за одним небезпечними поворотами, з першим поворотом праворуч/ ліворуч.

Знак встановлюється поза населеними пунктами на відстані 150–300 м, у населених пунктах — на відстані 50–100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці  7.1.1За наявності трьох і більше поворотів, що йдуть один за одним, із знаком потрібно застосовувати табличку  7.10 з зазначенням кількості поворотів.
Це трохи сухих цитат з ПДР України.
            А тепер подивимось на нього очима творчих особистостей. Ми в цьому знаку побачили ніжну, легку та звивисту  стрічку!
Тож, і вам ми пропонуємо трохи відволіктися, та поексперементувати з нашим знаком та зробити роботи з використанням стрічки. Ви можете використовувати будь-яку стрічку: атласну, шеббі, шнур або що, на ваш смак.


Наші дизанери також згадували ПДР

Використала шебби-стрічку, та шнур, у вигляді поворотів.


На тему ПДР у мене вийшла чоловіча листівка з машиною та дорогами. Дорогами, що ведуть до омріяних країн. І скільки б поворотів не чекало на дорозі, ВІН обов'язково досягне своєї мрії...Я знову із конвертом для диску) Мій фотограф є вдячним за це завдання, бо я нарешті зробила те, на що вже дуже довго чекали)))


На ваші роботи чекаємо до 16 березня

3 коментарі:

  1. Класні, такі гарні й цікаві роботи. Я по знаку навіть спочатку не зрозуміла, що то має бути. А ви так класно обіграли!!! Молодчинки!!!

    ВідповістиВидалити
  2. А обязательно ли лента должна повторять этот знак или просто нужно ее присутствие?

    ВідповістиВидалити
  3. Анастасия Фёдорова ні, не обовязково, можливе тільки використання в роботі.

    ВідповістиВидалити