19 листопада 2013

Нова серія завдань під назвою - Серіали минулого

Привіт.
Сьогодні ми до вас з новим для Арт клубу завданням, можна сказати таким марафоном експрес-листівок з назвою - Серіали майбутнього.

Ми пропонуємо вам разом з нами поринути в минуле та пригадати ті миті, коли ми сідали за телевізор та з зацікавленням спостерігали за долею кіногероїв... За цікавим сюжетом та надзвичайною видумкою режисерів... А ще за улюбленими героями....
Давайте будемо робити листівки надихаючись серіалами, які колись всі дивились заворожуючись, серіали на яких виросли ми, серіали, через які ми переживали і жваво обговорювали навіть на родинних святах.
Отже сьогодні ми пропонуємо поринути в минуле та пригадати всіми улюблену - Династію.


А завданням буде: зробити листівку, надихнувшись цим серіалом. І обов'язково опишіть нам свої спогади.... ваших улюблених акторів... Як варіант можете надихнутись одягом або стилем того часу. Скажімо, он Джон Коллінс.Роботи дизайнерів:

З цим серіалом маю не дуже багато спогадів, але ті, що є, вони такі незабутні і настільки приємно згадувати ті часи... Літо, бабусині квіти, так багато квітів, і ми діти, яким завжди подобаються принцеси, в даному випадку мені завжди подобалась Аманда. І ми грались на горищі в весілля, де замість фати були бабцині фіранки... А замість її нареченого сусідський хлопчина... О так, а ще той час, коли все на вулиці завмирало, бо починалась вона, Династія....

Надихнуло мене на створення роботи палітра з 1 фото  Джон Коллінс і взагалі розкішне життя героїв серіалу (тому присутньо багато стразів та перлинок) 

Чекаємо на ваші роботи до 3 грудня

3 коментарі:

  1. О да!! помню малая совсем смотрела, сериал ваще не помню, но помню, что все смотрели и после Династии всегда спать:)))

    ВідповістиВидалити
  2. Помню, что обожала этот сериал, что было интересно неимоверно.. но без подробностей, их не помню) Интересно было бы что нить сварганить на эту темку)

    ВідповістиВидалити
  3. Класс!!))) я как раз любила Джоанн Колинз. Надо будет что-то придумать).

    ВідповістиВидалити