19 квітня 2013

Вихідні у Львові!Анонс найцікавіших подій у Львові на вихідні 19-21 квітня 2013 року.

У п'ятницю радимо потрапити на презентацію нового альбому групи GREEN SILENCE, також відбудеться концерт-повернення оригінальної львівської інді-групи Robespierre Cardin. Сьогоднішня п'ятниця щедра на кінопокази: зможете першими в Україні побачити офіційну програму Київського фестивалю короткометражок в Палаці Сапігів. В Кінопалаці відбуваються допрем'єрні покази французьких фільмів про шпигунів, а шанувальникам нестандартних переглядів кіно радимо потрапити на вже майже легендарні Довгі ночі короткого метра. 
Головна подія суботи - всеукраїнська толока "Зробимо Україну чистою!". Львів'ян запрошують прибирати зелені куточки міста. Радимо також відвідати концерт в Копальні Кави, а любителів класики оцінять концерт у Філармонії до дня Нідерландів.
В неділю стартує показ короткометражних фільмів "Українські Злі Короткометражки", які є продовженням скандальної серії "Україна Гудбай". Недільні концерти - "Rock Station" в Gas Station та виступ неокласичного тріо "llusions" в Музеї Ідей. Також в цей день в Атмосфері стартує серія вечірок Атмосфера Kickit.
Також під час вихідних у Львові діятимуть цікаві виставки. Зокрема, радимо відвідати виставку "Французька графіка у збірці Львівської національної галереї мистецтв", що відбувається у Рамках Французької весни у Львові та присвячена пам'яті Бориса Возницького.
Вилазьте з хатки! Бажаємо приємних віхідних.


 • Вечірка

  Вечірка "Атмосфера KICKIT"

  Ресторан-клуб "Атмосфера" та Kickit Crew представляють відкриття серії вечірок "Атмосфера Kickit".
 • Тиждень австрійського кіно

  Тиждень австрійського кіно

  З 11 квітня в Україні стартує Тиждень австрійського кіно, який вже другий рік поспіль проводиться Австрійським культурним форумом за підтримки Райффайзенбанку Аваль та Артхаус Трафіку.

 • 1 коментар: