26 вересня 2012

Фольк-привіт від нашого дизайнера Мамальотик

Пропоную використати рідні мотиви в створенні сучасних прикрас для себе або дітей. Тим більше що фольк-стиль другий сезон поспіль у тренді. Як на мене, нема нічого краще за справжні коралі з дукачем, але ми трохи поімпровізуємо  з ганчірочками :

 

намисто можна .... пошити з тканого рушника або  льону, взявши смугу 150х7см.  скласти пополам, зістрочити. Готову "ковбаску" вивернути. Далі - вкладаємо будь-які крупні намистини і перев'язуємо. На місці складання кінців робимо прикрасу - бантик з тасьми, зверху зібране йо-йо з червоної та чорної тканини ( на фото  - звичайна бавовна). Прикрасити можна гудзиками або саморобним "шарміком" з швидкозастигаючої глини. Я свій пофарбувала гуашшю за мотивами малюнків Марії Приймаченко.  Зверху прикрасу вкрито акриловим лаком. Такі намистини можна розмалювати разом з дітьми.
 Робимо "головну" прикрасу - обруч. Нам знадобиться:
обруч-основа, трохи червоних та чорних ниток для в'язання, гудзики в чорно-червоній гаммі, червона рафія, намистини, шматок витканого льону, бутафорське яблучко, термопістолет.Спочатку робимо помпони. Певно всі знають як. Найпростіше - на картонці -колі діаметром приблизно 5см


далі робимо тканий хрест. Смугу льону розміром приблизно 1:4  промітуємо по наведеній схемі. Всього має бути  4 прямокутники ( останній в кадр не потрапив). Далі обережно стягуємо:
Зібравши сшиваємо кінці і визначаємо де лицьова сторона


 
Для квітки вирізаємо кола з атласу, органзи та фатіну. без шаблонів. Трохи кривенькі кола додають природнього вигляду. Края обробляємо запальничкою. Зібрати треба мінінмум 8 штук з атласу і 5 з фатіну. Далі перекладаємо атлас фатіном і сшиваємо разом. Всередині пришиваємо йо-йо з оксамиту і гарний чорний гудзик.  Прикладаємо квітку, помпони, гудзики та яблучко на обруч  і приклеюємо термопістолетом. 


Натхнення вам!!!

Майстер-клас підготувала Мамальотик 

3 коментарі: