20 квітня 2012

Рукодільна Індія

  Запрошую на невелику рукодільну мандрівку до Індії, яка славиться натуральними та ручної роботи тканинами, з багатою різнокольоровою  вишивкою.


 Велика кількість різноманітних прикрас із складним східним візерунком робить прості предмети домашнього вжитку неповторними, надає їм особливий характерний стиль.
Індійський  будинок теж дуже цікавий, як всередині, так і ззовні. У кожному індійському будинку на різні нескінченні свята домогосподарка прикрашає свій поріг малюнками за допомогою різнокольорового  порошку. Це - старовинне мистецтво ранголі. Майже завжди у кожному будинку можна побачити ставочки з квітами в широких вазах.
 Також  біля порогу можна побачити керамічні прикраси з характерними індійськими глечиками та скульптури слонів.А на стовпах чи на землі - веселі і зовсім незвичні для нас прикраси. Хоча ручна робота дуже високо цінується в Індії, але ціни поки не такі високі. Наприклад, набір із 3-х дерев'яних шкатулок (у великих шкатулках всередині ще 2 маленькі) коштує приблизно $10.Ну і звичайно, блокноти, листівки та папір ручної роботи. Усі сторінки блокнотів та основи листівок - ручної роботи. Сподіваюся, що вам сподобалось!Статтю підготувала Світлана-Shakti.3 коментарі:

  1. Дуже сподобалось!!! Це моя мрія - побувати в Індії, побачити Індійський океан...Хоч і розповідають, що в Індії антисанітарія, але все одно хочеться поїхати) Дякую величезне за розповідь!

    ВідповістиВидалити
  2. Спасибо за интересные фото.

    ВідповістиВидалити