13 лютого 2012

Малюємо сіллю!

Сьогодні, любі майстрині, я хочу звернути вашу увагу на такий, непомітний на перший погляд, продукт, як сіль. Гадаю, що у кожної з нас вдома знайдеться кам"яна чи морська сіль. Всі ми маємо справу з нею кожного дня, підсолюючи страви, готуючи маски для обличчя та тіла, додаючи у ванну. І мало хто в цей момент думає: а як можна використати сіль в декорі інтер"єру? А таки можна! Подивіться на цю красу:

Ці чудові склюяночки наповнені фарбованою сіллю і кропіткою роботою майстра. Чудова прикраса для інтер"єру, незвичайний подарунок близькій людині і ще один привід пишатись творчим здобутком! До речі, засипати сіль у скляночки, роблячи нескладні малюнки, можуть навіть дітлахи. Спробуйте!
Приготувати фарбовану сіль дуже просто. Для початку розведіть невелику кількість гуаші у воді, досягаючи потрібного віддтінку води. Потім по-троху залийте цю суміш у велику кількість солі, ретельно перемішуючи вилкою. Коли сіль стане вся мокра і перетвориться на круп"янисту кашу, поставте тарілку на декілька хвилин у духовку, щоб підсушити сіль. Тепер ще раз перетріть сіль вилкою і просійте через дрібне сито. Все, фарбована сіль у вас є! Тепер підшукайте потрібну скляночку і починайте ескпериментувати. А для налядності, прогляньте відео ролик, в якому дуже гарно показано, як створити прекрасний пейзаж у склянці.


Успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар