неділя, 1 червня 2014 р.

Експрес завдання - Сонячні ранки...

Привіт.
Вітаємо дорогі наші з першим днем літа. Мій сьогодній літній день розпочався з дощу та зовсім не літньою теплою погодою, але я сподіваюсь, що таки скоро.. можливо на цьому вже тижні, в нас будуть хороші, теплі сонячні літні дні.
Ми з чудовою новиною, тепер ми знову відновлюємо наші місячні експрес завдання, та чуть змінюємо та полегшуємо наші правила.
Отже тепер на наше експрес-завдання ми приймаємо будь-яку роботу виконану у стилі скрапбукінг.
І про саме завдання. Давайте розкажемо один одному про ваш сонячний ранок... Отже робимо будь-яку скрапову роботу... Яскраву, ніжну, таку, як бувають наші сонячні ранки.. Літом - це з цвіріньканням пташок, росою на пелюстках улюблених квітів, свіжим і таким ароматним повітрям, що аж перехоплює дихання.... Звичайно ранки в нас бувають сонячні і зимою, весно, осіню.. Мене ось понесло в сторону літа...
Одним словом, обов'язкового елемента немає... Але потрібен обов'язковий опис вашого сонячного ранку.. Що саме ви втілили в своїй роботі.

Та давайте поглянемо як описують свої сонячні ранки наші дизайнери:

Запрошений дизайнер:

Идеальное утро для меня - это пение птиц, лучи солнца, запах цветов. Когда можно беззаботно сидеть у окошка и наслаждаться видом природы и радоваться этому прекрасному моменту


Дизайн команда Арт клубу

Мій ранок - це тоді, коли прокидаєшся від сонячного проміння, яке так і хоче тебе розбудити з самого ранку.. А після того як прокинешся, ти вийдеш на двір, вдихнеш надзвичайно свіжого, і такого чистого повітря, поглянеш на квіти і просто пригадаєш, як колись, маленькою дівчинкою, я бігала по стежці і любувалась тими квітами в ранковій росі....


Я поринула у солодкі спогади дитинства. Колись ми мешкали на першому поверсі, а під вікнами у нас росли квіти. Багато різних квітів. Серед них були і височенні ромашки, що утворювали для мене малої цілі  хащі, і гордовиті троянди, яких я завжди боялася через їхні колючки, кульбаби і маки, волошки і дзвіночки... Сонцем наповнена кімната і квіти під вікном, такими були мої ранки у дитинстві. 
Теперішні мої ранки не менш яскраві. Незалежно від погоди, кожен мій ранок - сонячний, адже моє маленьке сонечко цілуї мене у щічку зі словами: "Мамуся, вже ранок. Прокидайся!"


Мабуть, кожен ранок молодої матусі починається із щирої дитячої посмішки та її лепету, що ж може бути дорожче?)))В мене робота відображає яскраві літні дні мами з малюком, адже влітку весь час проводимо надворі, тому і робота в зелених відтінках і яскравих кольорах сонячної пори.

Влітку день починається рано. І влітку зовсім неважко рано прокидатися, щоб милуватися сонечком. Спочатку небо біліє, потім на ньому розгоряється червона смуга, починають цвірінькати птахи у листі дерев. Пробуджений  соловей закохавшись,     витьохкує червоним макам  серенаду.

Чекаємо на ваші роботи до 28 червня4 коментарі:

  1. Замечательное задание :))! И потрясающие, светлые+теплые= летние работы дизайн-команды :))! Спасибо за такое солнечное задание :))!

    ВідповістиВидалити
  2. Ну очень вдохновенное задание!!

    ВідповістиВидалити
  3. Ира, а ты получила моё письмо по поводу ПД? А то у меня сбой был какой-то...

    ВідповістиВидалити